Eibar baš voli odigrati 2:2…

Primera 15. velj 201923:20 > 23:27
Denis Doyle/Getty Images

U prvoj utakmici 24. kola španjolskog nogometnog prvenstva Eibar i Getafe su igrali 2-2 (0-1).

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Treći put u četiri posljednja četiri prvenstvena susreta Eibar je odigrao 2:2.

Getafe je u prvom poluvremenu igrao sjajno i koristio je svoje šanse. Poveo je preko Mate, poslIJe odličnog proigravanja Matiasa Oliveire, koji je prošle sezone dao jedini gol za pobjedu svoje momčadi na stadionu „Ipurua“

U drugom dijelu je vrlo brzo uslijedio je novi šok za Eibar, kada je Foulquier povećao prednost gostiju i nagovijestio trijumf za četvrtu poziciju u La Ligi. Međutim, ključni trenutakdogodio se oko 65. minute, kada je poslije interevencije suca iz VAR sobe glavni arbitar odlučio pregledati snimku i pokazati na bijelu točku zbog igranja rukom Genea poslije centaršuta Cotea. Charlses je minro pogodio s bijele točke i donio nadu svojoj momčadi.

Da je Eibarov spasitelj, Charles je pokazao u 80. minuti kada je vrlo lijepo zabio za konačnih 2:2.

Getafe je peti sa 36 bodova, a Eibar 10. sa 31.