Solari se ne boji Mourinhovog dolaska, možda bi trebao

Primera 19. pro 201812:41 > 12:52
Octavio Passos/Getty Images

Trener Real Madrida Santiago Solari rekao je da se boji da će mu Jose Mourinho oteti posao.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Nakon što je u utorak portugalski stručnjak dobio otkaz u Manchester Unitedu pojavile su se špekulacije da bi se mogao vratiti u Real Madrid, klub čiji trener je bio od 2010. do 2013. godine.

Navodno, predsjednik Reala Florentino Perez već je obavio razgovor sa Mourinhom o njegovom povratku jer je uvjeren da bi “Posebni” mogao vratiti klub na stazu uspjeha. Real ne igra dobro ove sezone, a trenutno zauzima tek četvrto mjesto u prvenstvu Španjolske, što se smatra pravom katastrofom.

Ipak, aktualni trener Madrižana Santiago Solari, koji je nedavno potpisao ugovor do lipnja 2021. godine, smatra da se ne mora brinuti za svoju poziciju.

Povezano

“U javnosti se svakodnevno pojavljuju razne vijesti o Realu. Kada radite u klubu takvog renomea morate se naučiti nositi sa glasinama. Ja se trudim samo raditi svoj posao najbolje što mogu”, rekao je Solari novinarima u Abu Dhabiju, a potom dodao:

“Stvarno je katastrofa što je Mourinho dobio otkaz u Unitedu. Šteta je da tako fantastičan trener bude bez kluba, ali vjerujem da će se on snaći. Nije na meni da pričam o njegovom dolasku u Real, ali mogu samo reći da je tijekom angažmana u Madridu mnogo toga dobrog uradio”.