Saul: Ne želim ići, ali bih volio veću plaću

Primera 30. lip 20178:20 > 8:23
Gonzalo Arroyo Moreno, Getty Images Sport

Vezni nogometaš Atletico Madrida Saul Niguez spreman je ostati u klubu pod usvjetom da dobije bolji ugovor kako bi pomogao obitelji.

Za Nigueza, mladu zvijezdu Europskog prvenstva za igrače do 21. godinu, ozbiljno je zagrizla Barcelona, pogotovo u slučaju da ne dođe Marco Verratti, a spominje se i Manchester United, koji bi čini se doveo baš svakoga.

“Sretan sam u Atleticu i osjećam se cijenjen, ali svatko bi želio zarađivati malo više novca kako bi bio u stanju pomoći obitelji. Ne želim ići, bilo mi je teško zaraditi povjerenje trenera Diega Simeonea i bilo bi mi teško da sada u novom klubu počinjem od nule. Ne vidim se izvan Atletica, za moj odlazak moralo bi nešto iznenađujuće dogoditi“, izjavio je 22-godišnji momak iz Elchea.