I Pique u ratu s upravom, zamjera im jedan potez

Primera 24. lis 20209:08 > 9:15
Juan Manuel Serrano Arce/Getty Images

Barcelonu danas očekuje El Clasico, na Camp Nou dočekuju Real Madrid od 16 sati #SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas

Barcelona je do prije mjesec-dva bila u velikoj krizi, naveliko se pričalo kako će otići i Lionel Messi koji je kritizirao Barceloninu upravu, ali je na kraju ipak iz ljubavi prema klubu odlučio ostati. I taman kad su se strasti malo smirile, evo novog problema.

Jedan od onih koji je također sasuo paljbu po Bartomeu i ekipi je i Pique koji je nedavno potpisao novi ugovor s Blaugranom do 2024., pristavši i na 50 posto manju plaću. Nedavno je i njihove poteze španjolski branič opisao barbarskima, a sada je i rekao kako smjena Ernesta Valverdea nije imala nikakvog smisla.

‘Nije mi djelovalo suvislo smijeniti trenera usred sezone nakon što je u prethodne dvije sezone dvaput bio prvak. Iznenađen sam što ljudi poput Guardiole, Xavija, Puyola ili Valdesa nisu u klubu. Morate ih uvijek zadržati, oni su dio Barcelonine povijest’ – rekao je Pique za La Vanguardiju.

#SponzorPrenosa #DerbyBananas DERBY Bananas