Real bez Morate napada Atletico

Primera 16. stu 201622:17 > 22:19
Getty Images/Gonzalo Arroyo Moreno

Napadač Real Madrida Alvaro Morata gotovo sigurno neće moći nastupiti u susretu protiv gradskog protivnika Atletica zbog ozljede zadnje lože.

Madridski klub priopćio je kako je Morata zadobio ozljedu igrajući za reprezentaciju protiv engleske u srijedu u Londonu.

Morata bi zbog toga mogao biti odsutan mjesec dana. Pored njega, utakmicu možda propusti i drugi napadač Karim Benzema, dok će Cristiano Ronaldo i Gareth Bale biti spremni.

Real vodi na tablici Primere sa 27 bodova iz 11 utakmica, dva više od Barcelone, pet od Villarreala, a šest od Atletica i Seville.

Utakmica izmedju Atletica i Reala igrat će se u subotu od 20.45 na stadionu “Stadion Vicente Calderón” uz izravan prijenos na Sportklubu.