Gustavo Poyet dobio otkaz u Betisu!

Primera 12. stu 201612:27 > 12:30
(Photo by Boris Streubel/Bongarts/Getty Images)

Nakon svega 6 mjeseci u klubu, Gustavo Poyet je otpušten s mjesta trenera nogometnog kluba Real Betis iz Seville. Momčad preuzima bivši trener Deportiva, Victor Sanchez, s kojim je Depor lani imao najviše remija u ligama petice.

Serije loših rezultata, ali i vrlo skromne igre, presudile su Urugvajcu Poyetu, s kojim navijači već par tjedana izrazuju nezadovoljstvo, a sada se oglasila i klupska uprava. Nimalo čudan potez, budući je Poyet radio neke uglavnom samo njemu shvatljive poteze, ušao je u problem s izborom igrača i na kraju je vrlo brzo završila njegova trenersk avntura u Primeri. Nasljednik je Victor Sanchez del Amo, mladi trener koji je prošle sezone vodio Deportivo La Corunu pa dobio otkaz na kraju sezone, a isto mu se dogodilo i nakon samo 2 mjeseca na klupi Olympiakosa iz Pireja.