Remi Depora i Valencije na Riazoru

Primera 31. lis 201622:41 > 22:43
Getty Images/Denis Doyle

Nogometaši Deportiva i Valencije remizirali su 1: 1, u posljednjem susretu desetog kola La lige. Domaćin je poveo pogotkom Turčina Emrea Colaka u nadoknadi prvog poluvremena, udarcem glavom poslije centaršuta Juanfrana.

Prije toga su se obje momčadi ispromašivale, Colak je propustio sjajnu šansu za Depor u 17. minuti, dok s druge strane Daniel Parejo i Rodrigo u tri navrata nisu uspjeli svladati vratara domaćih.

Međutim, u desetoj minuti nastavka Rodrigo konačno pronalazi put lopti iza leđa vratara, sjajno ga je proigao Nani, pa njemu nije bilo teško pogoditi s nekoliko metara udaljenosti od gola.

Nekoliko minuta kasnije Marlos Moreno Duran opasno šutira s distance, ali igrači Valencije uspijevaju izblokirati ovaj put, pa se utakmica završava bez pobjednika.

Oba kluba su tako ostala u donjem dijelu tablice, Valencia je na diobi od 14-16. pozicije s deset bodova, dok je Deportivo 17. s jednim manje.

“Šišmiši” sljedećeg vikenda gostuju Celti, dok Deportivo ide na noge posljednjeplasiranoj Granadi.