Preokret: Poslije Messija ostaje i Suarez?

Primera 5. ruj 202012:30 > 12:31
David Ramos/Getty Images

Dobro obaviješteni katalonski Sport piše da nikoga ne bi trebalo začuditi ako poslije Messija i Luis Suarez ostane na Camp Nou iako su do jučer obojica bili daleko od toga da ponovo obuku dres Barelone. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Novi trener Barcelone Ronald Koeman poručio je nedavno Luisu Suarezu da ne računa na njegove usluge u novoj sezoni što je Urugvajac primio sa velikim razočaranjem i ljut što su mu se tako lako zaboravile sve zasluge na Camp Nou.

Međutim, (ne)očekivan ostanak Lea Mesija mogao bi sve promijeniti, piše katalonski Sport. Messi se na terenu odlično slaže sa Luisom Suarezom, a poznato je da su Argentinac i Urugvajac i privatno postali bliski prijatelji. Zato, piše Sport, nikoga ne bi trebalo čuditi ako Messi bude inzistirao da Luis Suarez ostane u klubu.

Pitanje je kako bi se to eventualno odrazilo na relaciju Koeman – Suarez, ali to je u ovom trenutku u drugom planu, svima u Barceloni trenutno je najvažnije da se Messi opet osjeća najvažnijim članom momčadi.

Urugvajski napadač je posljednjih dana dovođen u vezu sa Juventusom, ali sad talijanski mediji pišu da je Stara Dama kontaktirala Suarezovog sunarodnjaka Edinsona Cavanija s obzirom da je naišla na brojne prepreke u nastojanju da u Torinu dovede Suareza ili Edina Džeku.

Prijelazni rok traje još mjesec dana, željno iščekujemo što će se sve dogoditi ovih dana…

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas