Umtiti skandaloznim ponašanjem 'zasjenio' Messija

Primera 31. kol 20209:38 > 9:44
Alex Caparros/Getty Images

Proteklog tjedna u Barceloni se samo pričalo o Lionelu Messiju i njegovoj odluci da nakon 15-ak godina boravka u klubu napusti Nou Camp #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Priča se i dalje o tome, ali Francuz Samuel Umtiti se skandaloznim ponašanjem potrudio da se malo priča i o njemu.

Povezano

Naime, prije nekoliko dana francuski defanzivac je bio pozitivan na koronavirus, a jučer se nije pojavio na testiranju i treningu pravdajući se da se nalazi u samoizolaciji.

Međutim, tijekom popodneva mnogi svjedoci su vidjeli Umtitija na aerodromu što znači da je prekršio protokol o sigurnosti, objavio je Cadena Cope.

Isti medij navodi kako postoji mogućnost da je branič koji u posljednje vrijeme ima ogromnih problema s povredama lagao klupskom rukovodstvu.

Dojam je da su u Barceloni izgubili kontrolu te da mnogi igrači svojim ponašanjem krše strogu klupsku disciplinu i definitivno štete ugledu kluba. Nevjerojatno je da si jedan takav igrač može dopustiti tako nešto…