Šime Vrsaljko na transfer listi!

Primera 29. kol 202016:45 > 16:46
Reuters

Atletico de Madrid odredio je imena igrača koje je spreman prodati ovog ljeta, piše Marca.

Emilio Andreoli/Getty Images

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Među njima je i hrvatski reprezentativac koji je imao muku s ozljedama otkako je stigao u klub. Tamo su još i Santiago Arias, Mario Hermoso, Kieran Trippier, Thomas Lemar, Vitolo i Angel Correa.

Razlog za ovaj popis je dotjerivanje financija u red zbog pandemije. Iako su prošlog ljeta zaradili mnogo od prodaja Rodrija (Manchester City), Lucasa Hernandeza (Bayern) i Antoinea Griezmanna (Barcelona), u Atleticu i ovog ljeta žele zaraditi od prodaje igrača.

Atletico je u sezonu 2019./2020. ušao s profitom od 69 milijuna eura, ali u ranijim sezonama obično je bio u gubicima. Stoga klub namjerava od prodaje igrača zaraditi novac.

Klub je sve bliži potpisu novog ugovora s Yannickom Carrascom, a ne namjerava prodati svih sedam igrača koje je stavio na izlog, ali na nekima od njih želi zaraditi novac.