Mane rekao DA: Nije Messi, ali je velika želja Koemana

Primera 29. kol 202011:03 > 11:08
Getty Images/Laurence Griffiths

Novi trener Barcelone Ronald Koeman želi ponovno surađivati sa Sadiom Maneom, kojeg je svojevremeno trenirao u Southamptonu. Navodno je Senegalac prihvatio ponudu. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Španjolski Mundo Deportivo piše da je Senegalac iz Liverpoola velika želja nizozemskog trenera. Njih dvojica su veoma uspešno surađivali dvije sezone dok je Koeman sjedio na klupi Svetaca iz Southamptona, a Sadio Mane bio najbolji igrač te ekipe.

Poslije toga je svatko krenuo svojim putem, ali su ponovo bili u istom gradu, samo u rivalskim klubovima. Koeman je prešao u Everton, a Mane nastavio karijeru u Liverpoolu u čijem dresu je izrastao u jednog od najboljih krilnih napadača na svijetu.

Za njegove usluge su se posljednjih mjeseci zainteresirali i mnogi drugi bogati klubovi među kojima i Barcelonin najveći rival Real Madrid.

Mane ima 28 godina, a već četiri sezone nosi dres Liverpoola sa kojim je posljednje dvije godine osvojio titule prvaka Engleske, Europe i svijeta.

Navodno, on je poručio vlasnicima kluba sa Anfielda da bi želio nastaviti karijeru u Barceloni.

U nedavno završenoj sezoni Udruženje navijača klubova Premier lige izabralo ga je za najboljeg igrača, a ušao je i u idealnu momčad Lige prvaka.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas