Poruka iz Rusije Barceloni: 'Ništa bez 100 milijuna!'

Primera 21. kol 202015:30 > 15:33
Epsilon / Stringer

Član Spartaka iz Moskve i sin Henrika Larssona zvijezda je u Rusiji, a iz kluba su poslali odrješitu poruku Barceloni #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nakon što je HenrikLarsson kao bivši napadač Barcelone zaposlen na Nou Campu da asistira Ronaldu Koemanu, odmah se pojavila špekulacija da bi za njim u Kataloniju mogao doći i njegov talentirani sin Jordan.

Jordan je rođen 1997. godine u Rotterdamu dok je njegov otac igrao za Feyenoord i kasnije je postao reprezentativac Švedske. Prvo je igrao za mlađe selekcije Nizozemske, a onda se ‘prebacio’ u Švedsku, zemlju za koju je igrao i njegov otac.

23-godišnji Jordan Larsson igrao je za Hogaborgs, Helsinborgs, Norrkoping i nizozemski NEC Nijmegen, ali je prošle godine otišao u Rusiju i potpisao je ugovor sa Spartakom iz Moskve.

Ruski klub, u vlasništvu karizmatičnog milijunaša Leonida Feduna, platio je Norrköpingu oko četiri milijuna eura za njegov potpis, a on je postigao 11 golova u 33 odigrane utakmice ruske Premier lige.

“Pretpostavljamo da će Henrikhov sin Jordan biti nova meta Barcelone, ali on je za nas važan igrač. Pripremite 100 milijuna eura ako ga želite potpisati, inače nema potrebe da nas kontaktirate”, poručeno je iz Spartaka.