Villareal zbog korone otkazao pripremni kamp

Primera 19. kol 202015:51 > 15:52
Print screen/SK

Iz Španjolske u posljednjim danima stižu brojne vijesti o novim slučajevima koronavirusa među nogometašima što dodatno otežava klubovima pripreme za novu sezonu. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Villareal je u sredu potvrdio da je prisiljen otkazati trening kamp u Alicanteu zbog novih slučajeva zaraze koronavirusom.

Ime igrača koji je pozitivan na virus nije objavljeno, a potvrđeno je da je u samoizolaciji, da se osjeća dobro, da ima blage simptome i da poštuje sva pravila i zdravstvene protokole.

Cijela prva momčad je trebala putovati na pripreme koje su sada otkazane zbog predostrožnosti, a i svi igrači će ponovo biti testirani.

Prvi prijateljski susret koji je bio zakazan za subotu protiv Cartagene, odgođen je za nedjelju, kako bi u klubu bili ispoštovani svi protokoli.