Bartomeu zvao Xavija, ovaj ga šokirao odgovorom

Primera 18. kol 202010:11 > 10:17
Dan Mullan/Getty Images

Stanje na Nou Campu svakim danom je sve teže i izgledno je da Katalonce čeka težak posao #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Teško živi Barcelona posljednjih dana nakon što je doživjela jedan od najtežih poraza u povijesti kluba, u Ligi prvaka Bayern je demonstrirao moć pobijedivši ih 8:2.

Čelnici Barcelone krenuli su u potragu za novim trenerom, Setien je bivši, a brojni tamošnji mediji najavljuju da će novi trener biti Nizozemac Ronald Koeman.

Navijači traže odlazak predsjednika Bartomeua, no on ni ne pomišlja na takvo nešto.

Barrington Coombs/Getty Images

Bartomeu pokušava spasiti što se spasiti da, ali je jasno da mu je iz dana u dan sve teže. Katalonski Sport piše da Koeman nije bio prvi izbor za trenera jer je Bartomeu pokušao ponovo dovesti Xavija. U siječnju su ga pokušali dovesti, ali bez uspjeha.

Xavi je tada poručio da će se jednog dana sigurno vratiti u klub, ali je postavio uvjete koje Bartomeu nije htio ispuniti. U cijelom tom očaju Bartomeu je u nedjelju ponovo kontaktirao Xavija i rekao mu da će ispuniti sve uvjete koje želi samo da preuzme klupu katalonskog velikana, no i ovog puta bez uspjeha.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas