Šok u Španjolskoj! Gasi se Valencia?

Primera 17. kol 202017:10 > 17:14
Denis Doyle/Getty Images

Teška financijska situacija nakon pandemije koronavirusa pogodila je Valenciju #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Oni su, pogođeni financijskom krizom, morali prekinuti suradnju sa Parejom i Coquelinom, jer su to bila dva igrača s najvećim plaćama.

Ali, problem na taj način nije riješen, jer se ovaj klub još uvijek nalazi u velikim problemima, te ne može isplaćivati plaće svojim nogometašima.

Jasno je da od pojačanja neće biti ništa, a veliko je pitanje hoće li uopće moći zadržati nekog od igrača, te hoće li nastupiti u ligi.

Nogometaši treniraju, ali su svjesni situacije. Rečeno im je da ih klub više ne može plaćati, te bi se očekuje veliki broj raskida ugovora s igračima.

Valencia je prošlu sezonu u La Ligi završila na razočaravajućem devetom mjestu, ali s obzirom na situaciju možda i bolje da ne igraju Europu.

Čelnici ovog kluba pokušali su pronaći rješenje, ali nisu uspjeli. Ukoliko ne nađu neki kompromis sa igračima, Valencia neće moći nastupiti ni u jednom natjecanju, a to bi značilo i eventualno gašenje kluba, što bi bila velika tragedija.