Parejo u suzama: 'Ne mogu sinu objasniti zašto odlazim'

Primera 13. kol 20209:46 > 9:49
You Tube

Dani Parejo od iduće sezone više neće nositi dres Valencije, iako je odluka donešena preko njegove volje. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Da bi šok po odbačenog velikana Valencije bio veći, nitko iz kluba to nije rekao Pareju nego njegovom agentu, a Parejo je osjetio potrebu objasniti navijačima kako se osjeća zbog tog poteza u dirljivom obraćanju putem videoporuke. Inače, Parejo se htio oprostiti od navijača govorom na Mestalli, ali to mu nije dopušteno.

“Ovaj klub je moj život i želio sam u njemu završiti karijeru, ali nisu mi dali. Uvijek sam govorio da u Valenciji imam dvije kuće, jednu u kojoj živim, a druga je Mestalla. Sada sam ostao bez jednog doma”, rekao je Parejo.

Najemotivniji dio njegova obraćanja bio je onaj u kojem je objašnjavao da sinu ne može objasniti zašto više neće igrati za Valenciju.

“Pokušao sam sinu Daniju objasniti da ću sada igrati za drugi klub i da više neću nositi dres Valencije, ali on me ne razumije i blijedo me gleda. Kako bi i shvatio kada on kao i ja zna samo za Valenciju. Pitao me ‘Tata, zašto odlaziš iz Valencije, pa ti si oduvijek tu?’ Odgovorio sam mu: ‘Tako ti je to u nogometu’ To je tako tužno”, rekao je Parejo i zaplakao.

Marca i As su komentirali njegov oproštaj ustvrdivši da se Valencija sramotno ponijela prema svom junaku.