Real japanskog wunderkinda poslao na zanimljivu posudbu

Primera 10. kol 202017:34 > 17:37
Getty Images/Fran Santiago

Prije nekoliko godina Real Madrid je uspio u svoje redove dovesti Takefusa Kuba kojem se predviđa velika nogometna karijera, ali talentirani Japanac još uvijek nije za prvu momčad Reala. #Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Kubo je svojevremeno bio član Barcelonine akademije, nakon čega se vratio u FC Tokyo, a na kraju ga je angažirao Real Madrid.

Madridski klub je prošlog ljeta Kuba poslao na jednogodišnju posudbu u Mallorcu, a danas je stigla službena potvrda da Japanca čeka nova posudba, ali sada u daleko ozbiljniji klub.

Naime, Real Madrid je službeno potvrdio da će Kubu iduće sezone igrati u Villaeralu, jednom od najboljih španjolskih klubova.

Inače, ovaj 19-godišnjak je u prošloj sezoni La lige bio standardan, a na 35 mečeva uspio je zabiti četiri gola i upisati pet asistencija, međutim Mallorca je ispala u Segundu.