Dvojica igrača igraju posljednju utakmicu za Villareal

Primera 18. srp 202016:22 > 16:30
(Photo by David Ramos/Getty Images

Tužan dan će biti u nedjelju za sve navijače Villareala, obzirom da klub napuštaju dvojica iskusnih igrača #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Španjolski nogometni prvoligaš Villareal potvrdio je kako će Santi Cazorla i Bruno Soriano odigrati svoj posljednji susret u dresu Žute podmornice, i to u nedjelju protiv Eibara.

Naime, kapetan Soriano i službeno završava karijeru, dok bi Cazrla svoj nogometni put trebao nastaviti u Kataru.

Cazorlina karijera nije bila nimalo jednostavna, imao je ogromnih problema s ozljedama koje su ga definitivno spriječile da bude još bolji, no i ovako može da bude ponosan na ono što je napravio

Što se Soriana tiče, on je cijelu karijeru proveo u Villarrealu i za ovaj klub je odigrao 420 utakmica.

#SponzorPrijenosa #DerbyBananas