KRAJ: Real slavi 34. titulu prvaka Španjolske!

Primera 16. srp 202010:32 > 10:34
(Photo by Denis Doyle/Getty Images)

Real na svojem stadionu dočekuje Žutu podmornicu, a eventualnim slavljem titula je osigurana #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Čekali su tri godine. Od Zidanea do Zidanea, čini se kako najveći klub u Španjolskoj boljeg stručnjaka od bivšeg plemenitog veznjaka, usprkos njemu očitog nedostatka iskustva, ne može naći.

Denis Doyle/Getty Images

Otkako se sezona nastavila nakon karantene zbog pandemije koronavirusa, Real blista u La Ligi. A blista i Luka Modrić, koji po tko zna koji put pokazuje svijetu da se na njega uvijek može računati – i nakon ozljeda, i kad nitko ne vjeruje u njega, i kad je na rubu 35-e. Najbolje se to vidjelo protiv Granade u prošlom kolu, kad je Luka bio ponajbolji igrač Reala. Ne samo on, u uzlaznoj putanji su, kad je bilo najvažnije, bili i Benzema, Asensio, neuništivi Ramos... nabrajajte dalje. Sve nekako ide u korist Reala i čini se gotovo nemogućim da im naslov ove sezone izmakne iz ruku.

Neće Realu međutim biti nimalo lako, barem što se današnje utakmice tiče. Villarreal je također u sjajnoj formi u spomenutom razdoblju, u proteklih mjesec dana izgubili su tek od Barcelone i Sociedada, gotovo sve ostale momčadi padale su pred njihovim naletima. Zidaneu nedostaje samo Marcelo, Žutoj podmornici nedostaju četvorica, ali Kraljevima je i bod dovoljan…

Istovremeno će Barcelona kod kuće igrati protiv Osasune. Ne uspiju li Katalonci slaviti, već večeras biti će sve gotovo bez obzira na ishod Reala. Sve utakmice, osim one Eibar – Valladolid počinju u 21 sat, a prijenos Reala je na Sport Klubu 2.