Milan bi večeras mogao biti 'teži' za 21 milijun eura

Primera 13. srp 202018:01 > 18:04
Emilio Andreoli, Getty Images Sport

Ono što je zanimljivo da je dogovoreno da se otkup ugovora aktivira automatski ukoliko Sevilla u bilo kojoj od dvije sezone izbori plasman u Ligu prvaka.#SponzorDerbyBanana

Dakle, već sada je sigurno da u LP idu Real Madrid, Barcelona i Atletico Madrid. Četvrta momčad kojaa bi trebala izboriti grupnu fazu eltinog klupskog natjecanja je Sevilla. Ipak, Sevilla još nije 100% sigurno na četvrtoj poziciji, ali bi vrlo brzo trebala biti.

Možda se već večeras (19:30) osigura plasman Seville u LP, ako Villarreal, koji je trenutno na petoj poziciji, na svom terenu ne savlada Real Sociedad, u dvoboju 36. kola La Lige.#SponzorDerbyBanana

Photo by Michael Regan/Getty Images

Bilo kako bilo, večerašnji dvoboj će biti jako zanimljiv i Milanu. Ako Villarreal ne pobijedi (i tako pošalje Sevillu u LP), Rossonerima će na račun leći 21 milijon eura.

Riječ je o slučaju Susa, veznjaka kojeg je Milan zimus poslao na posudbu u Sevillu.

A 26-godišnji Španjolac je stigao na posudbu do ljeta 2021. godine, a dva kluba su dogovorila cijenu otkupa njegovog ugovora – ona je 21 milijon eura. Ono što je zanimljivo da je dogovoreno da se otkup ugovora aktivira automatski ukoliko Sevilla u bilo kojoj od dvije sezone izbori plasman u Ligu prvaka.