James: Real je blokirao transfer koji sam želio

Primera 25. lip 202015:49 > 15:52
Angel Martinez/Getty Images

Kolumbijac James Rodriguez iza sebe ima vrlo skromnu sezonu u Real Madridu.

Nadao se Rodriguez da će se po povratku s posudbe uspjeti ponovno nametnuti Zidaneu, međutim ove sezone je u La Ligi odigrao tek osam utakmica sa skromnim učinkom – jedan gol i jedna asistencija.

Danas Rodriguez ne skriva da je ostanak u Realu jedna od najgorih odluka koje je donio u karijeri, no za to krivi i čelnike ‘kraljevskog’ kluba.

Prošlog ljeta me nisu željeli pustiti u klub u koji sam htio ići. Oni su htjeli da idem negdje drugdje. Radilo se o vrlo dobroj ponudi od jednog španjolskog kluba čije ime ne bih želio otkrivati”, rekao je James, pa nastavio:

“Nisam imao izbora nego da ostanem u Realu. Moj agent Jorge Mendes obavijestio me kako je bila došla i ponuda iz Kine za mene, ali tamo nisam želio ići jer sam imao osjećaj da mogu pokazati puno više u Europi.”