Setien o pobjedi Reala: VAR se ne koristi pravilno

Primera 22. lip 202015:45 > 15:45
Getty Images/Eric Alonso

Trener Barcelone Quique Setien smatra da se VAR ne koristi na pravi način u LaLigi.

Real Madrid je u nedjelju s 2:1 pobijedio imenjaka Sociedad, Sergio Ramos doveo je Madriđane do vodstva iz jedanaesterca, potom je gol Adnana Januzaja poništen zbog navodnog ofsajda, da bi zatim Karim Benzema zatresao mrežu, uz sumnju da je prethodno loptu prihvatio rukom.

Dan kasnije novinari su za komentar upitali trenera Barcelone.

Postoje stvari na koje ne možemo utjecati i koje ne ovise o nama. Svatko je vidio što se dogodilo u tom duelu i svatko može izvući zaključak rekao je Setien.

Suci odlučuju da određene ponovno pogledati neke situacije, a neke ne. Možemo zaključiti da se VAR ne koristi na pravi način. Ipak, neke stvari se ne mijenjaju. Kontroverze će uvijek postojati.

Zahvaljujući pobjedi u nedjelju, Real je preuzeo prvu poziciju od Barce.

I dalje imamo isti broj poena. Više nitko nema prava na grešku. Svjesni smo da moramo pobijediti u svakoj utakmici, baš kao i oni.

Sljedeću utakmicu Barcelona igra sutra u 22 sata protiv Athletic Bilbaoa na svom stadionu, gledajte susret na Sport klubu 2.