Bartomeu PRIJETI Arthuru: 'Izvoli u Juventus, inače…'

Primera 9. lip 202010:44 > 10:46
Alex Caparros, Getty Images Sport

Prethodnih tjedana se uveliko piše o tome da će BiH reprezentativac Miralem Pjanić nastaviti karijeru u Barceloni, dok bi u suprotnom pravcu mogao otići Arthur Melo.

Iz Juventusa su poručili da su spremni pustiti Pjanića, ali samo u slučaju da Arthur Melo dođe u suprotnom pravcu. Dogovor je naišao na probleme jer Brazilac ne želi napustiti voljeni klub.

Pjanić je već pristao na dogovor s Barcelonom i sada samo čeka da se klubovi dogovore oko razmjene igrača. S Nou Campa su pokušali ponuditi alternative za Mela, ali Stara Dama nije zainteresirana za nikog drugog.

Zbog toga je Barceloni jedino rješenje da nagovore nekako Arthura da ide u Juventus što se baš i ne sviđa navijačima koji vjeruju da je Brazilac zaslužio da ostane.

Neki španjolski mediji pišu da je predsjednik Barce Josep Maria Bartomeu otišao toliko daleko da je zaprijetio Arthuru da će iduće sezone dobivati minutažu na kapaljku budu li u klubu primorani zadržati ga.

Bit će vrlo zanimljivo vidjeti kako će taj pristup odjeknuti kod navijača i odraziti se na cijelu situaciju.