Barca oduševila dresovima za sljedeću sezonu

Primera 5. svi 202011:07 > 11:10
Photo by Mike Hewitt/Getty Images

Klubovi u Španjolskoj ovog tjedna kreću sa zajedničkim treninzima nakon skoro dva mjeseca pauze.

Situacija oko koronavirusa se smiruje i očekuje se da bi se La Liga mogla nastaviti početkom lipnja.

Također, klubovi već misle i o sljedećoj sezoni za koju moraju biti spremni i pored neočekivanih preokreta zbog pandemije koronavirusa.

U posljednje vrijeme gledamo dosta dizajnova dresova europskih velika za novu sezonu, a neki od njih su se našli u centru pažnje.

Glavna tema navijača Barcelone jest dizajn tri garniture dresova za novu sezonu koji su se pojavili na društvenim mrežama. Oni su oduševili navijače katalonskog kluba, ali još uvijek nema nikakvih potvrda da će to biti dresovi za novu sezonu.

Međutim, mora se priznati da ove tri garniture izgledaju zaista odlično, te da vraćaju navijačima neka lijepa sjećanja iz prošlosti.