Barcelona u problemima zbog "odbjeglog" Brazilca

Primera 1. svi 20209:36 > 9:43
Catherine Ivill/Getty Images

Brazilski nogometaš Philippe Coutinho stvara probleme Barceloni, a razlozi su financijske prirode.

Coutinho je 2018. godine potpisao za Barcelonu nakon odličnih nastupa za Liverpool, ali iako je doveden kao veliko pojačanje, na Nou Campu nije dobio pravu priliku.

Pokazao se kao promašaj, u ukupno 52 utakmice je postigao 13 golova, no prošle godine ga je klub odlučio posuditi Bayernu koji također ne želi zadržati Brazilca.

Ta vijest nije dobro primljena u Barceloni, budući da se sad Coutnho mora vratiti u prijestolnicu Katalonije, a to bi moglo još stajati novca Barcelonu, koja ga je dosad već platila 135 milijuna eura.

Naime, Barcelona je dužna Liverpoolu platiti dodatnih 20 milijuna eura ako Coutinho odigra još 24 utakmice za klub.
Dakle, Barca bi Coutinha na kraju mogla platiti oko 160 milijuna eura.