Setien: 'Ne možemo se odreći tako kvalitetnog igrača'

Primera 29. tra 202019:50 > 19:55
Alex Caparros, Getty Images

Trener Barcelone Quique Setien nije suglasan s prodajom sjajnog nogometaša

Philippe Coutinho je prošlog ljeta napustio Barcelonu, te se odlučio da ide na posudbu u Bayern do kraja ove sezone.

Brazilac je u katalonski klub stigao kao veliko pojačanje iz Liverpoola početkom 2018. godine za čak 160 milijuna eura, ali na Camp Nou nije uspio opravdati očekivanja.

Barcelona je prošlog ljeta odlučila poslati Coutinha na posudbu u Bayern, te njemački klub ima opciju otkupiti njegov ugovor za 120 milijuna eura, ali je sada već jasno da se to neće dogoditi.

Coutinho će se na kraju sezone vratiti u Barcelonu i bilo je spekulacija da će ga Katalonci pokušati odmah prodati. Međutim, trener katalonskog diva Quique Setien nije suglasan s takvom odlukom.

Mundo Deportivo piše da je Setien uspio nagovoriti čelnike Barcelone da odustanu od prodaje Coutinha, te da mu pruže još jednu šansu u Barci.

Setien je uvjeren da bi Coutinho bio veliko pojačanje za njegov klub, te da se klub takvog igrača jednostavno ne smije prelako odreći. Kako stvari stoje Coutinha ćemo sljedeće sezone gledati u Barceloni, a motiva za dokazivanje mu sigurno neće nedostajati.