Mourinhu ne odgovara, a Barca u njemu vidi pojačanje

Primera 27. ožu 202014:33 > 14:38
Alex Grimm/Getty Images

Iako je prošlog ljeta stgao u Tottenham čini se da se Francuz neće tamo dugo zadržati

Sjajan je bio Tanguy Ndombele tokom dvije sezone u Lyonu, što mu je i donijelo veliki transfer.

Bilo je za usluge francuskog veznjaka interesa sa svih strana, ali su Tottenham i tadašnji trener Pijetlova Pochettino bili najkonkretniji i Ndbombele je stigao u London.

Stigao je Ndombele na velika vrata, kao rekordno pojačanje (60 milijuna eura) kluba, ali je vrlo brzo postalo jasno da će mu biti potreban određeni period za prilagodbu.

A kada je umjesto Pochettina na kormilo ekipe stigao Mourinho stvari su postale puno kompliciranije za 23-godišnjaka.

Ndbombele nije “legao” Posebnom koji je često kritizirao njegov odnos prema radu i vrlo ga rijetko koristio na utakmicama.

Tako se na pet posljednjih utakmica Tottenhama u PL prije prekida prvenstva samo jednom našao u startnoj postavi i tada odigrao 63 minute.

Nisu Ndobmeleu pomogle ni dosta česte povrede, ali je osnovni utisak da Mourinho nije zadovoljan njegovim kvalitetima.

Bez obzira što je Tottenham uložio velike novce u njegov transfer, Ndombele bi mogao već na ljeto napustiti londonski klub.

Navodno je za njegove usluge zainteresirana Barcelona koja traga za novim pojačanjima u veznom redu.

Hoće li do transfera i doći, ostaje vidjeti.

Gareth Copley/Getty Images