Bio pred Dinamom, a sad mu velikan nudi 100 milijuna

Primera 20. ožu 20207:59 > 8:05
GNK Dinamo

Nekada se povezivao s Dinamom, a sad mu klub daje neviđeno bogatstvo

Svestrani veznjak Atletico Madrida Thomas Partey je već odavno zapao za oko brojnim europskim klubovima.
Inters stiže iz Italije i Engleske, dok Atletico svim silama želi zadržati reprezentativca Gane u svojim redovima.

Iako je nedavno Partey govorio kako ne bi imao ništa protiv da karijeru završi u Atleticu, vjeruje se da 26-godišnjak ima želju okušati se i u Engleskoj (navodno postoji ozbiljan interes Liverpoola i Arsenala), a Atleticu problem pravi i otkupna klauzula.

Naime, prema važećem (do 2023.) ugovoru Parteyjeva otkupna klauzula iznosi 50 milijuna eura, što je cifra koju bi europska elita bez problema mogla izdvojiti za njegov transfer.

Goal.com priopćio je da je Atletico Madrid ponudio Parteyju novi, bogatiji ugovor sa oktupnom klauzulom od 100 miliojua eura.

Vidjet ćemohoće li ga veznjak i prihvatiti.

Aitor Alcalde, Getty Images Sport