Conte ga ne može zadržati- Lautaro sigurno odlazi

Primera 18. ožu 202011:04 > 11:08
Laurence Griffiths/Getty Images

Lautaro Martinz blista u dresu Intera, ali sljedeće sezone teško ćemo ga gledati u dresu milanskog kluba

Čini se da će na kraju sezone Lautaro Martinez skoro sigurno napustiti ekipu Intera, te da će postati novi igrač Barcelone.

U Interu ne mogu spriječiti odlazak Argentinca jer Barcelona želi iskoristiti klauzulu od 111 milijuna eura koja je na snazi od 1. do 15. srpnja.

Bruna Prado/Getty Images

Ipak, Antonio Conte ima dvije želje, a prva je trenutni kapetan Arsenala Aubameyang, koji bi bio sjajno pojačanje za Inter.

Ukoliko ne uspije dogovoriti njegov dolazak, Conte će se okrenuti Martialu. Bilo koji od ova dva napadača bio bi veliko pojačanje za Conteov klub.

Martial bi bio dosta skuplji, jer Aubameyang ulazi u zadnju godinu ugovora sa Arsenalom, ali sigurno da bi u Interu bili najsretniji kada bi mogli zadržati Lautara Martineza.

Julian Finney/Getty Images