'Real i Barca su rekli svoje, a ja sam imao tri dana..'

Primera 13. ožu 202020:04 > 20:08
Getty Images

Brazilski nogometaš Vinicius Junior otkrio je kako je izgledao proces njegova transfera u Madrid iz Flamenga.

“Real Madrid i Barcelona su stavili ponude na stol nakon prvenstva Južne Amerike do 17 godina. Imao sam samo tri dana da odlučim, a kako sam uvijek želio igrati za najveći klub na svijetu, odabrao sam Real”, rekao je Vinicius i dodao:

“Moji roditelji su posjetili oba kluba i Madrid im se više svidio. Poklopilo se s mojim željama i osjetio sam da je njihov projekt bolji za mene. Daju dosta prostora mladim igračima i imali smo zaista nevjerovatan niz u Ligi prvaka”, rekao je mladi nogometaš.

Real je za mladog Brazilca izdvojio 46 milijuna eura, a on je u 59 odigranih utakmica za prvu momčad postigao osam golova, uključujući i prvi protiv Barcelone u El Clasicu koji je završio 2:0.