Atleticu samo bod u Barceloni, Vrsaljko nije igrao

Primera 1. ožu 202018:12 > 18:14
Gonzalo Arroyo Moreno/Getty Images

Nogometaši Atletico Madrida odigrali su u 26. kolu Primere samo 1:1 kod "fenjeraša" Espanyola pa su sve dalje od samog vrha. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Nogometaši Atletico Madrida odigrali su u 26. kolu Primere samo 1-1 kod “fenjeraša” Espanyola pa su sve dalje od samog vrha.

Espanyol je poveo autogolom Savića (24), u 46. minuti je izjednačio Saul, ali do kraja više nije bilo golova. Šime Vrsaljko je ostao na klupi Atletica.

Sevilla je golom En Nesyrija u trećoj minuti dodatka kod kuće svladala Osasunu, koja je s igračem manje zabila čak dva gola i bila na pragu boda.

Vodi Barcelona (55) ispred Reala (53), a večeras je Clasico na Bernabeu. Sevilla je treća s 46, a Atletico četvrti s 44 boda.