SKANDAL! Bartomeu blatio legende Barce, čak i Messija

Primera 18. velj 20208:08 > 8:16
David Ramos/Getty Images

Josep Maria Bartomeu čovjek je čiji se mandat na funkciji predsjednika Barcelone neće pamtiti po dobrom, to je sasvim jasno, a vrijeme je i da ode

Predsjednik Barcelone, Josep Maria Bartomeu, sigurno će ostati upamćen po raznim skandalima koji su se događali u katalonskom klubu za vrijeme njegove vladavine.

Malo tko će po trofejima pamtiti eru Bartomeua i navijači ovog kluba se nadaju da se on neće još dugo zadržati na funkciji predsjednika. Čini se da skoro svaki dan ispliva neki skandal vezan za njega i katalonski klub, ali ovaj put je baš pretjerao.

Španjolska javnost bruji o informacijama koje je otkrio Mundo Deportivo, a vezane su za novi Bartomeuov skandal. Naime, jučer je objavljeno da je Bartomeu trošio veliku sumu novca za društvene mreže kako bi blatio sve one koji pričaju protiv njega.

Mundo Deportivo je saznao da je on čak angažirao PR kompaniju I3 Ventura da briše i prijavljuje sve fotografije i ružne riječi o predsjedniku Barcelone, a pojedinim utjecajnim medijima čak je plaćao da pišu negativno o njegovim ‘neprijateljima’.

Kako pišu mediji u Španjolskoj na Facebooku i Twitteru su često bile objave koje su na neki način blatile Xavija, Gerarda Piquea, Pepa Guardiolu, Lionela Messija, Carlesa Puyola, Joana Laportu i Carlesa Puigdemonta.

Svaki put kada bi netko od njih kritizirao Bartomeua pojedini mediji su počeli objavljivati ‘prljavi veš’ o njima. Bartomeu im je plaćao da to rade, ali nije ni slutio da će se to saznati u javnosti. Navodno, to je počelo 2017. godine.