Alba teže ozlijeđen: Propušta El Clasico i Napoli

Primera 15. velj 202020:16 > 20:20
Octavio Passos/Getty Images

Alba je u ranoj fazi utakmice signalizirao klupi da želi zamjenu, koja se dogodila u 22. minuti. Nekoliko sati kasnije stigao i medicinski izvještaj katalonskog kluba i stvari nisu bajne

Branič Barcelone Jordi Alba je utakmicu protiv Getafea, koju je Barcelona teškom mukom pobijedila 2:1, napustio u jakim bolovima i sa suzama u očima.

Alba je u ranoj fazi utakmice signalizirao klupi da želi zamjenu, koja se dogodila u 22. minuti.  Nekoliko sati kasnije stigao i medicinski izvještaj katalonskog kluba. Španjolski lijevi bek je ozlijedio aduktor lijeve noge.

Kako pišu mediji, Alba će pauzirati minimalno tri mjeseca pa su se obistinile sumnje da će propustiti El Clasico protiv Reala na Santiago Bernabeu.

Kako sada stvari stoje, Alba neće igrati ni 1. ožujka u utakmici osmine finala Lige prvaka protiv Napolija, a najranije bi se mogao vratiti za vikend 5. ožujka protiv Sociedada.