Barca slavila i ostala tri boda iza Reala

Primera 2. velj 202022:58 > 23:05
Catherine Ivill/Getty Images

Barcelona je u 22. kolu španjolske La lige pobijedila Levante 2:1 i tako ostala tri boda iza najljućeg rivala, madridskog Reala

Barcelona je očekivano slavila na Camp Nou protiv Levante 2:1 i tako nakon 22. kola i tako zadržala priključak za vodećim Real Madridom.

Iako su igrom trebali doći i do uvjerljivije pobjede, nogometaši Barcelone na kraju su, rezultatski gledano, do tri boda došli i teže od predviđenog.

Junak utakmice bio je mladi 17-godišnji Ansu Fati koji je postigao oba gola za Blaugranu u 30. i 31. minuti, dok je za goste precizan bio Ruben Rochina u drugoj minuti sudačke nadoknade.

Fantastično je odigrao i Leo Messi koji je upisao asistencije kod oba Fatijeva zgoditka, a posebno je impresivna bila prva s centra, čime je još jednom pokazao o kakvom se genijalnom nogometnom umu i umjetniku radi.