Marca: Barcelona konačno odlučila o pojačanju u napadu

Primera 30. sij 202018:55 > 19:00
Maja Hitij/Getty Images

Barcelona će do kraja siječnja sigurno dovesti pojačanje u napadu.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Katalonci su se našli u velikom problemu nakon što se ozlijedio Luis Suarez, te će on s terena izbivati do kraja ove sezone. Zbog toga je Setien u problemu jer jedini ima Antoinea Griezmanna koji može igrati u vrhu napada.

Barcelona je pokušala dovesti Rodriga iz Valencije, ali je to propalo. Danas je potvrđeno da će pojačanje sigurno doći do kraja ovog mjeseca, te da klub traži isključivo nekoga tko će doći na posudbu do kraja sezone.

Jasno je da Katalonci tek na ljeto žele tražiti neko dugoročnije rješenje, te im je sada bitno samo da “zakrpaju” poziciju napadača. Navodno, oni pregovaraju s Ajaxom i Sassuolom i nadaju se da će uspjeti postići dogovor s jedim od ova dva kluba.

Iz Ajaxa Barcelona želi dovesti Dušana Tadića, a s druge strane sa Sassuolom pregovaraju oko Domenica Berardija. Kako prenosi Marca, sutra se očekuje da Barca postigne dogovor sa jednim od ta dva igrača.