Alcacer se u rekordnom transferu vraća u Španjolsku

Primera 30. sij 202017:03 > 17:08
Alexander Hassenstein/Getty Images

Paco Alcacer je dolaskom Erlinga Haalanda postao višak u Borussiji pa je njegov odlazak iz Dortmunda bio logičan slijed događaja.

#Sponzorprijenosa #DerbyBananas

Alcarer se nakon godinu i pol vraća u Španjolsku. Nosit će dres Villaerala, te će postati najskuplje pojačanje u povijesti tog kluba.

Ovaj 26-godišnjak je već stigao na liječnički pregled, nalazi se u prostorijama ovog kluba te se u sljedećim satima očekuje i službena potvrda transfera.

Alcacerovi predstavnici su već sve dogovorili sa Villarealom koji će Španjolca platiti 23 miijuna eura i tako nadmašiti 20 miljuna težak transfer Gerarda Morena od prije dvije godine.

Očekuje se da povremeni reprezentativac Španjolske koji je izdanak škole Valencije sa Žutom podmornicom potpiše petogodišnji ugovor.

U Borussiju je prvo stigao na ljeto 2018. godine. Nakon odlične prve sezone njemački klub ga je iz Barcelone otkupio za 21 milijun eura, ali dolazak Haalanda je za Španjolca značio i odlazak sa Signal Iduna Parka.