Ajax ekspresno odbio ponudu Barcelone za Tadića

Primera 29. sij 20201:58 > 7:27
Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Uprava Ajaxa ekspresno je odbila ponudu Barcelone za Dušana Tadića i srpski reprezentativac u siječanjskom roku neće napustiti klub iz Amsterdama, prenose tamošnji mediji.

Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Katalonci su u iskusnom srpskom reprezentativcu vidjeli idealnu zamjenu u ofenzivnom dijelu momčad za ozlijeđenog Luisa Suareza nakon što nisu uspjeli dogovoriti transfer Rodriga iz Valencije.

Klub s Camp Noua je 31-godišnjeg Tadića želio dovesti na šestomjesečnu posudbu, međutim, čelnici Kopljanika su u startu zaustavili priču o eventualnom prelasku. Vodeći ljudi prvaka Nizozemske u završnici zimskog prelaznog roka ne žele ostati, ne samo bez Srbina, već bez bilo kojeg osnovnog igrača.

Tadić je 2018. iz Southamptona došao u klub iz Amsterdama, a ove sezone je postigao osam golova u 20 utakmica prvenstva.