Cazorla: 'Na kraju se želim dostojno oprostiti od njih'

Primera 23. sij 202021:57 > 22:04
Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Santi Cazorla trenutno je u Villarrealu, ali će ostati upamćen kao veliki miljenik navijača Arsenala

S 35 godina Santi Cazorla se nalazi u jeseni karijere.

Cazorla trenutno nastupa za Villareal, a u periodu od 2012. do 2018. godine bio je član Arsenala gdje se i nije naigrao.

Zbog velikih problema s povredama za šest godina u redovima Topnika skupio je 129 nastupa. Upravo iz tog razloga bi se od londonskog kluba želio oprostiti na dostojniji način.

‘Ne znam je li moguće ili ne, ali prije odlaksa u mirovinu želim odigrati još jedan dvoboj za Arsenal. Zažalio sam što se nisam mogao dostojnije oprostiti’, kazao je španjolski veznjak.

‘Arsenal je najveći klub za koji sam igrao. Ponosan sam što sam bio igrač Arsenala’, dodao je nogometaš koji je u Topnike stigao iz Malage za skoro 15 milijuna eura.

Povratkom u Villareal čini se da je Cazorla probleme se povredama ostavio iza sebe. Za godinu i pol odigrao je preko 50 utakmica i postigao dva gola, te se ponovo izborio za mjesto u reprezentaciji Španjolske.

Harriet Lander / Stringer