Mladi Barcin wunderkind srušio novi rekord

Primera 19. pro 201917:45 > 17:53
Alex Caparros/Getty Images

Nogometaši Barceone i Reala remizirali su u El Clasicu bez golova, ali mladi igrač katalonskog diva srušio je još jedan rekord

Barcelona sinoć nije uspjela savladati Real Madrid u El Clasicu i rezultat je na kraju bio 0:0.

Katalonci su u drugom poluvremenu željeli stići do pobjede pa je Ernesto Valverde u 55. minuti uveo u igru Vidala, a u 83. Fatija, ali oni nisu donijeti prednost svom timu.

Ipak, mladi Ansu Fati je srušio rekord El Clasica samim tim što je zaigrao u ovom dvoboju.

Naime, sa samo 17 godina i 48 dana, Fati je postao najmlađi igrač koji je zaigrao u El Clasicu u 21. stoljeću.

Mladi igrač Barcelone je ove sezone srušio mnoge rekorde, a prošlog tjedna je u susretu Lige prvaka protiv Intera postigao gol i tako postao najmlađi strijelac u povijesti ovog natjecanja.
Istovremeno je Sergio Ramos s druge strane odigrao svoj 43. El Clasico i time postao igrač s najviše odigranih utakmica između Barcelone i Reala u povijesti.