'Ovo je smiješno, Bale je to učinio zbog medija'

Primera 21. stu 201923:10 > 23:13
Denis Doyle/Getty Images

Danima je već najbolji velški nogometaš jedna od glavnih tema u sportskim medijima u Madridu.

Gareth Bale vjerojatno nije ni sanjao da će njegov potez nakon što je pobjedom nad Mađarskom izborio EURO izazvati takve osude. Podsjetimo, sa zastavom Walesa u rukama slavio plasman na EURO, a na zastavi je stajao natpis ‘Wales, golf, Madrid, tim redoslijedom’, ističući listu nogometaševih prioriteta.

Zato su mnogi tražili da se Balea izbaci iz Reala zbog sprdanja kluba u kojemu je i dalje jedan od najplaćenijih igrača.

“Ruga se Realu, navijačima tog kluba i svojim suigračima. Nije ga briga ni za koga od njih. Ne zaslužuje nositi Realov dres i ne bi ga smio obući nikada više”, napisao je Marcin novinar Ruben Martin.

Unatoč žestokoj reakciji zbog njegovog poteza, Baleov menadžer Jonathan Barnett tvrdi da Velšanin nije zabrinut.

“Reakcija oko toga je smiješna. Nije htio provocirati klub ili navijače, to je napravio zbog medija. Nema brige”, rekao je Barnett u intervjuu za američki ESPN.