Modrić prva želja novog kluba Davida Beckhama u MLS-u

Primera 13. stu 201917:44 > 17:47
Joe Raedle/Getty Images

Novooformljeni nogometni klub iz američkog MLS-a Inter Miami vrlo je zainteresiran za dovođenje kapetana hrvatske nogometne reprezentacije i člana Real Madrida Luke Modrića.

Informaciju je otkrio urednik španjolskog portala Okdiario, Eduardo Inda, a vijest je prenio španjolski AS.

” Modriću je pristupio je jedan od vlasnika Inter Miamija te ga želi odvesti ondje da odigra svoje posljednje godine karijere. Real Madrid bi ga pustio da ode jer će nakon ljeta imati 35 godina. ako sezona u MLS-u počinje u ožujku, Inter Miami ne bi Modrića doveo u zimskom prijelaznom roku, nego bi se klubu priključio tek na ljeto.

Osim Modrića, u kontekstu Miamija, kluba čiji je vlasnik umirovljeni kapetan engleske reprezentacije David Beckham, spominju se i druga velika imena, pa čak i Leo Messi, koji u ugovoru s Barcelonom ima klauzulu da može bilo kad otići besplatno, uz uvjet da ne ide u neki od velikih europskih klubova. Velika meta je i Urugvajac Edinson Cavani, koji je sve nezadovoljniji u PSG-u.

Modrić je ove sezone stalno u medijskim špekulacijama o odlasku iz Reala, najčešće ga se povezivalo s odlaskom u Italiju – prvo u Inter, a onda u Milan – a Modrić je u obraćanju za Sky Italiu u tom kontekstu rekao tek ‘vidjet ćemo’, ističući kako je ugovorom još vezan za Real.