Španjolski velikan se uključio u utrku za Mandžukića

Primera 27. lis 201916:09 > 16:13
Lintao Zhang/Getty Images

Dugo već traju priče o tome kako će bivši hrvatski reprezentativac Mario Mandžukić napustiti redove 'Stare dame'. #SponzorPrijenosa #DerbyBananas

Trener giganta iz Torina Maurizio Sarri jasno je dao do znanja kako mu Mandžo više nije potreban u momčadi pa je tako Super Mario posljednjih šest prvenstvenih utakmica bio u potpunosti izostavljen iz zapisnika.

Već neko vrijeme se po medijima protežu priče kako su za njegove usluge zainteresirani Manchester United i neki katarski klubovi, a prema najnovijim informacijama koje donosi Marca, interes pokazuje i španjolska Sevilla.

Julen Lopetegui, trener momčadi sa Sanchez Pizjuana traži kvalitetno rješenje u napadu nakon što su pojačanja Javier Hernandez, Rony Lopes i Luuk de Jong razočarali na početku nove sezone.

Klub iz Andaluzije još uvijek nije pronašao zamjenu za Wissama Ben Yeddera kojeg su ovog ljeta prodali u Monaco za 40 milijuna eura i nadaju se da bi to mogao biti upravo Mandžukić.

Velik problem mogla bi biti plaća bivšeg hrvatskog reprezentativca. U Juveu zarađuje šest milijuna eura godišnje, a teško da Andalužani mogu platiti i približnu cifru toj.