'Žuta podmornica' očitala nogometnu lekciju Betisu

Primera 27. ruj 201922:55 > 23:00
Manuel Queimadelos Alonso/Getty Images

Nogometaši Villarreala savladali su Betis sa uvjerljivih 5:1 u prvoj utakmici sedmog kola španjolske La Lige.

Aitor Alcalde/Getty Images

Do treće pobjede u sezoni Villareal je stigao uz zaista sjajnu igru cijele momčadi.

Vodstvo domaćoj momčadi u ovom susretu donio je upravo Ekambi u 39. minuti. Cazorla je ubacio iz kornera, a Ekambi je najviši u skoku i pogađa za 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor da bi na samom otvaranju drugog poluvremena gosti iz Seville stigli do izjednačenja. Prekrasan gol za 1:1 postigao je Emerson.

Novo vodstvo Villarrealu u 68. minuti donosi Santi Cazorla. Chukwueze je iznudio penal, a Cazorla precizno pogađa za prednost od 2:1.

Osam minuta kasnije i treća lopta završava iza leđa golmana Roblesa. Brzu kontru i asistenciju Morena u pogodak pretvara Ekambi za 3:1.

Ni tu nije bio kraj. U sudijskoj nadoknadi meča prvo Moreno, a zatim i Chukwueze pogađaju za konačnih 5:1 i tako je Villarreal stigao do treće pobjede u sedam odigranih kola.