Nevjerojatno! Barca je dobila novog 'Vermaelena'

Primera 14. ruj 20198:33 > 8:40
Reuters

Sezona za Barcelonu nikako nije počela kako su u katalonskom klubu očekivali.

Veliki problemi na startu sezone za Barcu su napravile ozljede Lionela Messija i Luisa Suareza, a lista ozljeđenih igrača sada je i duža. Jučer je klub priopćio da je van terena i Samuel Umtiti zbog ozljede stopala desne noge.

Umtiti se ozlijedio na reprezentativnom okupljanju Francuske, a nakon pregleda utvrđeno je da se radi o nešto ozbiljnijoj ozljedi. Iz Barcelone su priopćili da će stoper biti van terena oko pet ili šest tjedana.

To je sigurno još jedan udarac za Valverdea koji nije previše zadovoljan igrom svojih defanzivaca, a sada ih sve manje ima na raspolaganju. No, sigurno da je nova ozljeda uzdrmala i Umtitija koji već više od godinu dana ne može naći pravi ritam.

Umtiti je prošle sezone jako malo igrao zbog problema s koljenom, a ni ova sezona nije počela baš najbolje. Nakon objave da će biti i sada van terena zbog ozljede mnogi su poručili da je Umtiti postao novi Thomas Vermaelen.

Belgijac je poznat po svojim ozljedama, a u Barci je za pet godina odigrao samo 34 utakmice. Iako je nedavno napustio klub čini se da je njegova “kletva” ostala u ekipi.