WBA šokirao Wolverhampton za tek drugu pobjedu u PL

Premier League 16. sij 202115:49 > 16:43
(Photo by Adrian Dennis - Pool/Getty Images)

Veliki preokret napravili su igrači West Bromwich Albiona u prvoj utakmici 19. kola Premier lige.

Sam Allardyce upisao je prvu pobjedu na klupi WBA nakon odlaska Slavena Bilića. I to kakvu, srušili su Wolverhampton s 3:2 na Molineuxu.

Gosti su do vodstva došli već nakon osam minuta igre kada je s bijele točke bio siguran Matheus Pereira. U 38. minuti Fabio Silva je na asistenciju Bolyja vratio stvari na početak, a pet minuta kasnije i sam Boly je bio strijelac za vodstvo na poluvremenu.

No, početkom drugog poluvremena šok za Wolvese. Prvo je u 52. minuti Ajayi je glavom zabio za novo izjednačenje, a pobjedu WBA ponovno je iz kaznenog udarca donio Pereira četiri minute kasnije.

Ovom pobjedom Allardyceova momčad je i dalje na 18. mjestu sa 11 bodova, dok su Wolvesi ovim porazom 14. sa 22 boda.