Nogomet 30. lis 202118:10 > 18:19 0 komentara
Guliver Image

U popodnevnom terminu 10. kola Premier lige vidjeli smo neke iznenađujuće rezultate.

Brighton je došao do ogromnog boda protiv Liverpoola, na kraju je završilo 2:2. Sve je lijepo krenulo za Redse, već u četvrtoj minuti zabio je Henderson, a na 2:0 povisio je Mane 20 minuta kasnije. Mwepu vraća nadu gostima prekrasnim golom u 41. minuti, a konačnih 2:2 postavio je Trossard u 65. minuti.

Manchester City je iznenađujuće poražen na svojem Etihadu, Crystal Palace slavio je s 2:0. Već u šestoj minuti Zaha je probio Edersona, a za Građane je sve krenulo po zlu u završnici prvog dijela kada je Laporte zaradio isključenje. U 88. minuti Gallagher je zabio za konačnih 2:0.

Chelsea je opravdao status favorita na St. James Parku gdje su slavili s 3:0 protiv Newcastlea. Junak utakmice bio je Reece James koji je zabio dva gola, 65. i 77. minuti, a treći pogodak zabio je Jorginho iz penala u 81. minuti.

Nakon ovakvih subotnjih ishoda Chelsea je vodećći sa 25 bodova, drugi Liverpool ima 22, a treći City 20. Brighton je šesti sa 16 bodova, Crystal Palace je 13. sa 12 bodova, dok je Newcastle 19. s četiri boda.