Velika vijest! Pogba odlazi iz Manchester Uniteda

Premier League 7. pro 202015:51 > 16:02
Pool/Getty Images

Sudeći po riječima superagenta Mine Raiole, Paul Pogba napušta Manchester United.

Francuski reprezentativac imao je težak period u Manchesteru, pa iako je nedavno zabio golčinu u pobjedi nad West Hamom (3:1), očigledno je da je odlučio zajedno s Raiolomnapraviti novi transfer.

Pogba ima ugovor s Unitedom na još dvije sezone i to je nešto što mu za sada otežava odlazak, ali Raioline riječi za Tuttosport jasno govore da je samo pitanje vremena kada će Pogba krenuti u neki drugi klub.

“Mogu reći da je s Pogbom i Manchesterom sve gotovo”, rekao je Raiola za Tuttosport.

Veznjak bi se mogao vratiti u Italiju jer je navodno najveći interes do sada pokazao njegov bivši klub Juventus, a i sa igrač je ranije priznao da mu je želja opet igrati u Torinu.

Pogledajte fantastičan Pogbin pogodak protiv West Hama

Čelnici Uniteda jako su osnažili vezni red u posljednjih pola godine dovevši fantastičnog Brunu Fernandesa koji je odmah postao prva zvijezda kluba i jedan od najboljih igrača Premier lige. Došao je i odlični Nizozemac Donny van de Beek koji se još uvijek nije uklopio kao Fernandes, ali se i od njega očekuju velike stvari tako da Pogbin odlazak i ne bi bio tako veliki udarac za United.