‘To je znak nepoštovanja prema Solskjaeru’

Nogomet 18. stu 202121:48 > 21:50 0 komentara
Foto: Sportklub

Trener Leicester Cityja Brendan Rodgers posljednjih se tjedana spominje kao potencijalni nasljednik Olea Gunnara Solskjaera na klupi Manchester Uniteda.

Solskjaer je mjesecima na udaru kritika, koje su dodatno pojačane domaćim porazima u derbijima od Liverpoola (0:5) i Manchester Cityja (0:2).

Sve češće se spominje Brendan Rodgers, koji ni danas na konferenciji za mediji nije mogao izbjeći to pitanje.

“Postoje dvije stvari. Prvo, zaista je nepoštovanje da postavljate takvo pitanje kada imate aktualnog trenera, dobrog trenera i dobrog čoveka, koji radi za klub kakav je Manchester United. Drugo, ne mogu to komentirati jer je to nešto što nije stvarno. Došao sam na ovu konferenciju kao trener Leicestera, ponosan sam što sam ovdje u toj ulozi, privilegovan i potpuno posvećen igračima i klubu” rekao je Rodgers i dodao da ne može kontrolirati što mediji pišu.

“Kao i uvijek u karijeri, usredotočio sam se na oobaveze koje me očekuje, a to je ovog vikenda veliki dvoboj protiv Chelseaja i spremam se za njega.”

Utakmica između Leicestera i Chelseaja na programu je u subotu od 13.30 uz izravan prijenos na kanalima Sport Kluba.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!