Sterling se oprostio: Iz Cityja odlazim kao muškarac

Nogomet 13. srp 202214:48 > 14:49 0 komentara
Conor Molloy/News Images

Napadač Manchester Cityja Raheem Sterling objavio je pismo na društvenim mrežama u kojem se oprostio od kluba s Etihada.

27-godišnji Englez je sa Cityjem osvojio deset trofeja, uključujući četiri Premier lige, a karijeru će nastaviti u Chelseaju

“Sedam sezona, 11 velikih trofeja, uspomene za cijeli život. Stručnom stožeru koji je imao veliku ulogu u mom razvoju tijekom godina. Mojim suigračima koji su postali više od ljudi s kojima dijelim teren. Zaposlenicima u klubu, navijačima koji su neumorno bodrili momčad i svima koji su povezani s Manchester Cityjem, moje poštovanje prema vama ne može biti veće. Bilo je nevjerojatno. Zahvalan sam na usponima i padovima. Uostalom, padovi su me ponekad natjerali da preispitam svoju snagu i odlučnost i omogućili su mi da stojim ovdje pred vama kao najbolja moguća verzija sebe“, napisao je Sterling i nastavio:

“U Manchester sam došao kao dvadesetogodišnjak. Danas odlazim kao muškarac. Hvala na beskrajnoj podršci. Bila je čast nositi dres Manchester Cityja.”

Engleski reprezentativac na Etihad je došao iz Liverpoola 2015. godine te je u dresu Građana zabio 131 gol u 337 utakmica uz 94 asistencije.

Sterling je imao ugovor do ljeta 2023. godine, a s londonskim klubom potpisat će ugovor do kraja sezone 2026./27.

Kakvo je tvoje mišljenje o ovome?

Budi prvi koji će ostaviti komentar!