Scholes ili Nostradamus? Predvidio rezultat protiv Redsa

Nogomet 25. lis 202117:52 > 17:53
Alex Livesey / Staff

Manchester United je u nedjelju doživio sramotan poraz od najvećeg rivala Liverpoola

Nitko naravno nije očekivao ovakvu katastrofu Uniteda, premda je još nakon utakmice protiv Atalante u Ligi prvaka, koju je engleski klub dobio s 3:2 nakon preokreta u drugom dijelu, bivši veznjak Paul Scholes nagovijestio šta će se dogoditi u duelu s Liverpoolom.

“Vezni igrači igraju sami za sebe. Ako tako budeš igrao protiv Manchester Cityja ili Liverpoola, na poluvremenu ćeš gubiti 4:0. Bit će to kraj, iz takve situacije nema povratka“, rekao je legendarni veznjak.

Samo nekoliko dana nakon njegove izjave United je na poluvremenu od Liverpoola gubio s 4:0, a slijedi mu sada teško gostovanje kod Tottenhama.

United je trenutno tek sedmi na tablici sa 14 bodova i ima samo jednu pobjedu na posljednjih pet premierligaških susreta. Iako su ambicije bile ogromne pred početak sezone, naročito zbog povratka Cristiana Ronalda, ali i zvučnih pojačanja u vidu Jadona Sancha i Raphaela Varanea, čini se da je već sada jasno da ova momčad neće biti konkurentna Liverpoolu, Cityju i Chelseaju u borbi za titulu.